Nieuwsgierig naar het team van de Vliertuin Onderwijs?

Dit zijn wij

Het team van de Vliertuin is betrokken en staat open voor vernieuwing. We zijn kritisch, maken bewuste keuzes en zetten in op professionalisering. We maken gebruik van elkaars deskundigheid en halen externe kennis binnen om onszelf en ons onderwijs steeds een slag beter te maken.

'Samen doen, samen ervaren, samen groeien!’

Leerkrachten

  • Pien van Oort

    Groep 1-2A (ma t/m vr)

  • Angelique Leermakers

    Groep 1-2B (ma, di)

  • Anneke Jansen

    Groep 1-2B (wo t/m vr)

  • Wiep Kroot

    Groep 1-2C (ma, di, do) & coördinator onderbouw

  • Inge Hesselmans

    Groep 1-2D (ma t/m vr)

  • Mariëlle van Loon

    Groep 2-3 (ma t/m wo) & leescoördinator

  • Bianca Moelans

    Groep 2-3 (wo t/m vr)

  • Kirsten Keij

    Groep 3 (ma t/m (wo))

  • Irene Hems

    Groep 3 ((wo) t/m vr)

  • Ivonne Beekmans

    Groep 4A (ma, di)

  • Gwenn van Krugten

    Groep 4A (wo t/m vr) & ICT-coördinator

  • Benito van Gestel

    Groep 4A (ma,di LIO-stage)

  • Ilse Buylinckx

    Groep 4B (ma t/m do) & coördinator middenbouw

  • Margo Bullens

    Groep 4B (vr)

  • Very van de Snepscheut

    Groep 4C (ma t/m vr) & interne vertrouwenspersoon

  • Jojanneke van der Mierden

    Groep 5 (ma t/m (wo))

  • Ingrid van Hoof

    Groep 5 ((wo) t/m vr) & rekencoördinator

  • Margreth Sanders

    Groep 5-6A (ma t/m vr) & interne vertrouwenspersoon

  • Simone Moors

    Groep 5-6B (ma t/m vr)

  • Heidi Vogels

    Groep 6 (ma t/m wo)

  • Brigitte Mensink

    Groep 6 (do, vr)

  • Kim Verouden

    Groep 7A (ma t/m vr)

  • Floris Mutsaers

    Groep 7B (ma t/m vr)

  • Frank van Roessel

    Groep 8A (ma, di & vr) & coördinator bovenbouw

  • Lisa van de Laar

    Groep 8A (wo, do)

  • Teun van Korven

    Groep 8B (ma t/m vr)

Vakleerkrachten

  • Mariska Boerboom

    Vakleerkracht bewegingsonderwijs (ma-do)

  • Margot van Doorn

    Vakleerkracht bewegingsonderwijs (ma-di)

  • Tenny van Cuijck

    Vakleerkracht muziekonderwijs (ma-di)

  • Diana van Zon

    Ondersteuning handvaardigheid

Ondersteuningsteam

  • Suzanne van den Broek

    Kwaliteitscoördinator groep 3 t/m 8 & interne vertrouwenspersoon (ma t/m do)

  • Mieke Michiels

    Kwaliteitscoördinator algemeen, interim (ma-do)

  • Marja van den Bors

    Kwaliteitscoördinator groep 1-2 & gedragsspecialist (ma t/m vrij)

  • Lieselot Verweij

    Combinatiefunctie onderwijsassistent/BSO-specialist (ma t/m do)

  • Kelly Bruers

    Onderwijsassistent (ma-di-do-vrij)

Onderwijsondersteunend personeel

  • Sandra van Velsen

    Administratief medewerkster

  • Frank Spelt

    Conciërge

  • Kees Copal

    Conciërge

  • Maria Timmermans

    Interieurverzorgster

  • Nina Raes

    Vrijwilliger

Directie

  • Dana Wellens

    Directeur

Specifieke expertise

  • Wendy Robben

    Trajectbegeleider passend onderwijs

  • Marie Annick Canoy

    Leerkracht bovenschoolse Plusklas SKOBOS

  • Lenne van Tilburg

    Leerkracht en intern begeleider Nieuwkomersklas SKOBOS

  • Moniek Simons

    Leerkracht Nieuwkomersklas SKOBOS

  • Imke Leeuwenberg

    lerarenondersteuner Nieuwkomersklas SKOBOS

  • Sanne Trienen

    Onderwijsassistent Nieuwkomersklas SKOBOS